Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Telefonla takım idare edilmez

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş yöneticisi Latif Ayaz, Feldkamp'ı sert bir dille eleştirdi. Ayaz, Briegel'e de yüklenerek, ‘‘Beşiktaş'a hafif geldi’’ dedi.

Beşiktaş yöneticisi Latif Ayaz, Teknik Direktör Feldkamp'ın İstanbul'a çağrılacağını belirterek, ‘‘Beşiktaş Kulübü telefonla idare edilemez. Gelecekse gelsin takımın başına geçsin. Kimse Beşiktaş'ın geleceği ile oynayamaz. İstediği oyuncuları aldırdı ama ortada bir şey yok. 2000 yılına Avrupa Kupaları'na katılmadan girersek hesabını sorarız’’ dedi.

Ayaz, Briegel'in Beşiktaş Teknik Direktörlüğü için zayıf kaldığını belirterek şunları söyledi: ‘‘Briegel, Beşiktaş'a hafif geldi. Beşiktaş'a konu mankeni değil adam gibi teknik adam lazım. Feldkamp gelecekse gelsin. Bu takımı kimseye ezdirmeyiz. Gelen gideni aratır sözü Feldkamp için geçerli olacak gibi geliyor...’’

Yönetici Fahrettin Curoğlu ise Feldkamp'a sahip çıktı. Curoğlu, ‘‘Adam hastalandı diye kapının önüne koyamayız. İsrail takımını geçmemiz durumunda bile asıl hedefimiz Şampiyonlar Ligi'dir. UEFA Kupası'na kalmak bizim işimize gelmez. Kimse olayları büyütmesin. Kaybettiğimiz bir şey yok. Avrupa olmazsa Türkiye'de şampiyon oluruz’’ açıklamasında bulundu.
Bunları da Beğenebilirsiniz