İZMİR HABERLERİ

Telefon dolandırıcılığı bu kez güldürdü

DHA
30.03.2016 - 14:41Son Güncelleme :
DHA

İZMİR'in Selçuk İlçesi'nde sahnelenen telefon dolandırıcılığını konu alan tiyatro oyunu, mizahi diliyle seyirciye keyifli dakikalar yaşattı.

Selçuk Belediye Tiyatrosu ile Selçuk İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ortaklaşa hazırlanan tiyatro oyunu, Selçuk Belediyesi Efes Tiyatro Salonu'nda seyirciyle buluştu. Telefon dolandırıcılığını konu alan oyun, günümüzün bu önemli problemini mizahi bir dille seyirciye aktardı. Sosyal içerikli mesajlar veren ve aynı zamanda vatandaşlar için uyarılarda sıralayan oyun seyirciye keyifli dakikalar yaşattı. Selçuk İlçe Emniyet Müdürü Uğur Er de oyunu izledi.

Selçuk Belediye Tiyatrosu Yönetmeni Erol Namdar, oyun sonunda Selçuk İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne katkılarından dolayı teşekkür etti.

SELÇUK (İzmir), (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Telefon dolandırıcılığı bu kez güldürdü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 14 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Telefon dolandırıcılığı bu kez güldürdü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı