« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Telafisi olmayan maç"

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Gençlerbirliği karşılaşmasının telafisi olmayan bir maç olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kardemir Karabükspor, yarın sahasında oynayacağı Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi.

Hasan Doğan Spor Tesisleri'nde, teknik direktör Bülent Korkmaz yönetiminde gerçekleştirilen son antrenmanda oyuncular, teknik çalışma yaptı.
Korkmaz, yaptığı açıklamada, yarınki Gençlerbirliği karşılaşmasının telafisi olmayan bir maç olduğunu ve taraftarlara büyük görev düştüğünü söyledi.

Takım olarak hazır olduklarını ve bu maçla çıkış yakalayacaklarını ifade eden Bülent Korkmaz, şöyle konuştu:
“Yarın sahamızda, taraftarımızın önünde çok önemli bir maça çıkıyoruz. Gençlerbirliği ile telafisi olmayan bir maça çıkacağız. Bizim için mutlaka kazanmamız gereken bir maç. Hazırlıklarımızı tamamlayarak kampa girdik. Gençlerbirliği'ni yenecek güce sahibiz. Taraftarımızın desteği gerçekten çok önemli. Takımın buna ihtiyacı var. Transfer konusunda özellikle stoper ve santrfor üzerine duruyoruz. Bunları halletmek için yoğun çaba sarf ediliyor. Son yapılan transferlerin ardından bazı futbolcularımız ile yollarımızı ayırdık.”

-Üç futbolcuyla yollar ayrıldı-

Kardemir Karabükspor, sezon başında transfer ettiği Sinan Kaloğlu, Ali Küçik ve Danilo Nikolic ile yollarını ayırdı.

Basın sözcüsü Ziya Alak, bu 3 futbolcuyla yollarını ayırdıklarını ve bu oyunculardan boşalan bölgelere yeni transferlerin yapılacağını söyledi.

Bülent Korkmaz'ın verdiği raporlar doğrultusunda bu oyuncuların gönderildiğini anlatan Alak, “Ligde kötü gidişi tersine çevirmek için ara transfer dönemi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha önce takımdan 8 oyuncumuz ile yollarımızı ayırmıştık. Şimdi de Sinan Kaloğlu, Ali Küçik ve Danilo Nikolic ile yollarımızı ayırdık. 6 transfer yaptık, 2 oyuncuyla da görüşmelerimiz devam ediyor” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz