Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tekvandoda ödüller sahiplerini buldu

Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen Büyükler Türkiye Tekvando Şampiyonası sona erdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Atatürk Spor Salonu'nda yapılan şampiyonada, erkekler 74 kiloda Ankara Büyükşehir Belediye'den Ozan Berkan Bindak birinci, Ankara EGO'dan İbrahim Özkan ikinci, Ankara Ulaştırma'dan Muhammed Talha Sarı ile Ordu Mor Beyaz'dan Uğur Aktaş üçüncü oldu.

Erkekler artı 87 kiloda ise birinciliği Ankara Ulaştırma'dan Ali Sarı, ikinciliği aynı takımdan Soner Pınarcık, üçüncülüğü de İstanbul Tuzla Belediye'den Beytullah Eski ile İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye'den Serdar Yüksel elde etti.

Bayanlarda 62 kilo Bursa Componenta'dan Kübra Okur birinciliği, İstanbul Büyükşehir Belediye'den Esra Akbaş ikinciliği, Konya Selçuklu Belediye'den Gürdane Altunel ile İstanbul Büyükşehir Belediye'den Gamze Uysal üçüncülüğü kazandı.

Bayanlar 67 kiloda mücadele eden Ankara EGO'dan Ayşe Sarı birinci, Adana Tezel Aslanlar'dan Yaprak Eriş ikinci, İstanbul Ümraniye Kahraman'dan Gamze Aşçı ile İzmir Çiğli Belediye'den Başak Sümer üçüncü oldu.
Bayanlar artı 73 kiloda da Ankara Büyükşehir Belediye'den Burcu Sallakoğlu birinciliği, Ankara Ulaştırma'dan Büşra Yıldız ikinciliği, Bursa Kestel Belediye'den Tuğba Aklan ile Ankara TSE'den Fulya Yıldızdal üçüncülüğü elde etti.
Müsabakalar sonunda kategorilerinde dereceye giren sporculara madalyaları verildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler