Gündem Haberleri

GÜNDEM

  'Tekrar firar edeceğim, neden etmeyeyim'

  İSTANBUL (CİHAN)
  26.04.2016 - 15:59 | Son Güncelleme:

  İstanbul Beyoğlu Sütlüce'de bir adrese operasyon düzenleyen polis, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden kaçan firari mahkumu dün gece yakaladı. Adliyeye sevk edilen mahkum, "Tekrar firar edecek misiniz?" sorusuna, "Edeceğim, neden etmeyeyim!" cevabını verdi.

  Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne tedavi için getirilen ve jandarmanın elinden kaçan Hünkar Karataş, Beyoğlu Sütlüce'de gasp büro amirliği ekipleri ve özel harekat polislerinin düzenlediği operasyonla dün gece yakalanmıştı.

  Hünkar Karataş çatıdan çatıya atlayarak kaçmaya çalışırken yakalanmışHünkar Karataş çatıdan çatıya atlayarak kaçmaya çalışırken yakalanmış


  Polis Karataş'ın bulunduğu evde yaptığı aramada 2 adet tabanca, 5 adet polis yeleği, 6 adet polis kepi, 3 adet kelepçe, 3 polis rozeti ve bir miktar toz esrar ele geçirmişti. İstanbul Emniyeti'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü'nde yapılan işlemlerinin ardından Karataş adliyeye sevk edildi. Basın mensuplarının, "Tekrar firar edecek misiniz?" sorusuna, "Edeceğim, neden etmeyeyim!" cevabını verdi.

  Etiketler: Operasyon , Gözaltı
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı