« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Tekrar burada olduğum için mutluyum"

İstanbul'da 25-30 Ekim tarihleri arasında Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenecek olan Kadınlar Tenis Şampiyonası finalinde oynamaya hak kazanan dünyaca ünlü tenisçi Caroline Wozniacki, turnuvanın ana sponsoru olan Türk Hava Yolları (THY)'nın Yeşilköy'deki İkram Tesisleri ile, Florya'daki Eğitim Tesislerini gezdi. Türk Hava Yolları Uçuş Eğitim Merkezi'ni gezen Wozniacki, burada eğitim simülatörüne bindi.

Murat ÇAKIR / İSTANBUL - DHA
SON GÜNCELLEME

THY ikram hizmetlerini yapan DO&CO'nun Yeşilköy'deki tesislerinde bir konuşma yapan Caroline Wozniacki, "THY'nin reklamlarında beni görmüşsünüzdür. THY aynı zamanda bu yarışmanın da ana sponsoru olduğu için çok mutlu oldum. Daha önce de İstanbul'a gelmiş ve çok güzel vakit geçirmiştim. Tekrar burada olduğum için çok mutluyum. Tekrar söylüyorum, THY'nin bu yarışma için yaptığı ana sponsorluktan dolayı çok mutluyum" dedi.

THY'nin Kurumsal İletişim Başkanı Zeki Çukur ise, "Wozniacki bizim marka elçimiz. Reklamlarımız da oynadı. Şimdi İstanbul'da finalde yarışacak. Kendisine başarılar diliyorum. Kendisine hoş geldin diyorum" ifadelerini kullandı.

Son olarak bir konuşma yapan Kadınlar Tenis Şampiyonasının organizatörü WTA 'nın CEO'su Stacey Allaster ise Türk halkına başsağlığı dileyerek şunları söyledi:/images/100/0x0/55eb4f58f018fbb8f8b90082

"Öncelikle geçtiğimiz günlerde yaşanan elim olaydan dolayı Türkiye'nin başı sağ olsun. THY ile beraber bu işi yaptığımız için mutluyum. Umarım bu turnuva sırasında güzel şeyler olacak. İnsanlarımızın yüzlerine hiç olmazsa biraz gülümseme getiririz. 2007 yılında alınan bir kararla bu finalin İstanbul'da yapılması kararlaştırılmıştı. O zamandan beri bir hayalimiz var. Şimdi bu hayalimiz gerçekleştiği için çok mutluyuz."

İstanbul'da düzenlenecek bu turnuvada dünyanın en iyi 8 kadın tenisçisi yarışacak. Dünyanın dört bir yanındaki tenis severlerin gözü İstanbul'da olacak. Bayanlar tenis sıralamasında dünyanın bir numarası olan Caroline Wozniacki'nin yanı sıra yarışmaya Maria Sharapova, Samantaha Stosur gibi ünlü tenisçiler de katılacak.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz