Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Teknosa'dan cep mağazaları

  A.A.
  03 Temmuz 2007 - 11:08Son Güncelleme : 03 Temmuz 2007 - 11:08

  Teknosa, yeni bir alışveriş platformu olan cep mağazalarını hizmete açtı.

  Teknosa'dan yapılan yazılı açıklamada, yeni alışveriş platformu “Teknosa cep mağazalarında”; teknolojik gelişmelerle beraber boyutları küçülen cep telefonu, MP3 çalar, dijital fotoğraf makinesi, cep bilgisayarı, telsiz telefon, video kamera, aksesuar ve mobil hizmetlerin satışının gerçekleştirileceği bildirildi.

  Cep mağazalarında tüketicilerin açık olarak sergilenen ürünleri demo alanlarında deneyebilecekleri, mağaza alanına yerleştirilen ekranlarda ziyaretçilerin uzman satış danışmanları eşliğinde ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilecekleri kaydedildi.

  Teknosa'nın tüketicilere çok daha yakın olma ve teknoloji ürünlerini her noktaya taşıma anlayışıyla cep mağazalarını ana cadde ve alışveriş merkezlerinin yanı sıra ara caddelerde de açmayı planladığı aktarılan açıklamada, yeni mağazacılık anlayışı kapsamında ilk olarak Ümraniye Carrefour Alışveriş Merkezi ve Şişli'de Teknosa cep mağazalarının açıldığı, mağaza sayısının hızla artırılmasının hedeflendiği belirtildi.

  Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane, sektörde bir ilke imza attıklarını, teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber teknoloji ürünlerinin fonksiyonları ve özelliklerinin arttığını, boyutlarının küçüldüğünü vurguladı.
  Nane, tüketicilerin günlük hayatlarında sıklıkla kullandıkları ve sürekli yanlarında taşıdıkları bu teknoloji ürünlerinin satışının yapılacağı cep mağazaları konseptini oluşturduklarını, dijital fotoğraf makinesinden cep bilgisayarına geniş bir ürün yelpazesini farklı bir mağaza ortamında tüketicilere sunduklarını kaydetti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı