GeriTeknoloji Zyxel'in yeni Avrupa Başkanı oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zyxel'in yeni Avrupa Başkanı oldu

Zyxel'in yeni Avrupa Başkanı oldu

Zyxel Communications, Jannik Haargaard’ın 1 Temmuz 2017 tarihinden itibaren Avrupa Başkanı görevini üstleneceğini duyurdu.

Jannik Haargaard, 11 yıldır Zyxel Avrupa bünyesinde Finlandiya ve Danimarka Ülke Müdürlüğü, Sphairon GmbH Genel Müdürlüğü ve 4 yıldır sürdürmekte olduğu Operasyonlar ve Finans Başkan Yardımcılığı olmak üzere çok sayıda görev üstlendi.

Zyxel Başkanı Gordon Yang atamayla ilgili olarak, "Jannik, bugüne kadar tutarlı bir şekilde güçlü performans ve sonuçlar elde eden saygın, başarılı bir lider. Avrupa pazarının dinamiklerine mükemmel düzeydeki hakimiyetinin, Avrupa’da geçtiğimiz beş yıldır yakaladığımız başarıyı daha da ileriye taşımasını sağlayacağına inanıyorum. Jannik, 2017 yılında Zyxel Avrupa için net bir vizyon tanımlamak için globalekip ile yakın işbirliği içinde çalışacak ve bu planların meyve vereceğini umuyoruz.” dedi.

Jannik Haargaard, yeni bir iş girişimi için şirketten ayrılan Lee Marsden’in yerine atandı. Başkan Yang, Marsden’e katkıları için teşekkür ederek, “Lee, geçiş döneminde Zyxel Avrupa’yı yönetti ve 2012’de 80 milyon Euro olan gelirleri 2016’da 150 milyon Euro’ya kadar artırarak ikiye katladı. Avrupa bölgesi, onun görev süresinde iş fırsatları seviyesinden işlevsel bir yapıya geçerek her zaman genel merkeze güçlü kârlar getirdi ve 2016’da olağanüstü bir yıl geçirdi. Uzun yıllar boyunca yaptığı özel hizmet ve güçlü liderlik nedeniyle ona teşekkür ediyoruz” dedi.

Jannik, Zyxel'in Danimarka Kopenhag'daki ofisinde görev yapacak ve Başkan Gordon Yang'a rapor verecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle