Teknoloji Haberleri

  YouTube'taki Ramazan değişikliğini fark ettiniz mi?

  Hürriyet Haber
  29.05.2017 - 08:15 | Son Güncelleme:

  YouTube'a Ramazan ayına özel 'yoodle'... Ramazan’a özel bir logo tasarlayan YouTube, ayrıca bu aya özgü içeriklerin yer aldığı özel bir bölüm hazırladı.

  Ramazan heyecanının ana sayfasına taşıyan YouTube, kullanıcıları Ramazan’a özel logosuyla karşılıyor. Ramazan Yoodle’ı bugünden itibaren bir ay boyunca YouTube’un ana sayfasında yer alacak.

  YouTube’un Ramazan için yaptığı çalışma sadece Yoodle ile sınırlı değil. YouTube ayrıca, Ramazan ile ilgili içeriklerin yer aldığı özel bir bölüm hazırladı. Bu özel bölümde, eğlence programları ve dizilerin yanı sıra Ramazan’a özel yemek tariflerini içeren kanalların bulunduğu pek çok farklı içerik yer alacak.
  YouTubetaki Ramazan değişikliğini fark ettiniz mi
  Özel olarak tasarlanmış bu bölüm sayesinde YouTube kullanıcıları Ramazan ile ilgili içeriklere çok daha kolay bir şekilde erişme imkanına sahip olacak.

  YouTubeun en sevilmeyen kadını
  YouTube'un en sevilmeyen kadını
  YouTube'ta yeni dönem başlıyor! Artık...
  YouTube videolarını GIF'e çevirin!
  Clash of Clans'e yepyeni özellikClash of Clans'ın bir süredir merakla beklenen gemi enkazı özelliği sonunda kullanıma sunuldu. Clash of Clans merakla beklenen özelliği yeni güncellemeyle Android ve iOS kullanıcılarına sundu.
  Etiketler: google
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı