GeriTeknoloji Yılın Thinker'ını arıyoruz
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yılın Thinker'ını arıyoruz

Yılın Thinker'ını arıyoruz
refid:16676665 ilişkili resim dosyası

Dünyanın en büyük PC üreticilerinden Lenovo, yılın en “thinker” kişisini arıyor.

Lenovo’nun ThinkPad ürün kategorisinden ilham alarak hazırladığı projenin web sitesi ise, www.istethinker.com

Kullanıcıların ”tıpkı bir ThinkPad gibi” mantığından yola çıkarak, ister kendilerini isterlerse iş dünyasından veya ünlülerden karizmatik, başarılı, performans sahibi, her zaman takip edilen, güvenilir veya çalışkan olduğunu düşündüğü adayları oylamaya sunduğu web sitesi, 28 Şubat 2011’e kadar 2 ay boyunca aktif olacak.

Yılın thinker’ını oyladığınız sitede, başka bir kullanıcının seçtiği kişiyi “oyla” butonu ile destekleyebilir; seçiminiz ile, Facebook, Twitter, Friendfeed, Linkedin gibi sosyal ağlarda anında yer alabilirsiniz. Böylece, arkadaşlarınızdan en hızlı şekilde destek almanız da mümkün olacak. Ayrıca, sitede yer alan “Rastgele Thinker”ı tıklayarak, hiç tanımadığınız ama size ilham veren Thinker adaylarını da oylayabilirsiniz.

Kullanıcıların sadece seçimleriyle değil diğer adaylara yönelik yorumları ile de interaktif olarak katılabileceği yarışmanın sonunda ise, sitenin uzman jüri üyeleri, oylanan thinker adaylarından en çok oyu alan ilk 5 adayı incelemeye alacak. Hikâyesi en çok beğenilen ilk 3 kişi ise, Lenovo’nun Thinker’ı olacak ve muhteşem özelliklere sahip Lenovo’lar ile ödüllendirilecek.

Birinci seçilen Thinker’ın ThinkPad X serisinden X201 model dizüstü bilgisayar kazanacağı yarışmada, ikinci Thinker, Edge serisine ait 14 inç notebook’un sahibi olacak. Üçüncü Thinker’ın IdeaPad S10-3 netbook ile ödüllendirileceği yarışmada, ayrıca Thinker kişilerin kendileri değil aday gösterdikleri kişilerden olursa aday sahipleri, 500 GB’lık harici USB bellek kazanacaklar.


 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle