GeriTeknoloji Yeni Microsoft Haber uygulaması yayında!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni Microsoft Haber uygulaması yayında!

Yeni Microsoft Haber uygulaması yayında!

iOS ve Android telefonlara MSN.com’un içeriğini getiren ve okuma deneyimi sunan yeni Microsoft Haber uygulaması kullanıma sunuluyor. Microsoft Haber uygulaması ile ilgilendiğiniz alanlarda, haber, kişisel finans, spor gibi farklı kategorilerde yeni gelişmeleri kolayca takip edebiliyorsunuz.

Microsoft, yıllar önce MSN.com isimli haber servisini hayata geçirmişti. Bu yenilik internetin henüz çok da popüler olmadığı 1995 yılında kullanıcılara sunulmuş, ardından gelen yıllarda MSN Messenger adında kişisel haberleşme uygulaması yayınlanmıştı. Şimdi ise Microsoft Haber uygulaması karşımızda!

Microsoft Haber uygulaması, dünyaca ünlü ve güvenilir haber kuruluşlarıyla çalışarak dünyadaki birçok gazetecinin haberlerini toplayıp bir araya getiriyor ve farklı kaynaklardan haberler sunuyor.

Microsoft Haber bir haberden diğerine, bir bölümden başka bir bölüme yönlendirerek çeşitli alanlarda bilgi sahibi olmanızı kolaylaştırmak üzere tasarlandı. Karanlık ortamlarda okumak için karanlık mod özelliğini de içeren sade tasarımı, makaleleri rahatça okumanızı sağlıyor. 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle