GeriTeknoloji Yeni belleklerini tanıttı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni belleklerini tanıttı

Yeni belleklerini tanıttı
refid:21294754 ilişkili resim dosyası

Kingston Technology HyperX bellek ailesine yeni üyeler katıldı.

Dünyanın önde gelen bellek ürünleri üreticilerinden Kingston Technology Company, sistem performansında yeni bir dönemi başlatmayı hedeflediği Kingston HyperX Predator bellek kitlerinin duyurusunu yaptı. Yüksek performanslı yeni DRAM modülüne sahip HyperX Predator, yüksek erişim hızı, hissedilmeyen gecikme süresi (latency) ve yüksek kapasitesi ile dikkat çekiyor.

Yeni ısı dağıtma teknolojisi ile HyperX Predator, çalışma sırasında oluşan ısıyı uzaklaştırıyor. Intel XMP sertifikasyonuna sahip yeni belleğin pazarda mevcut olan anakart markaları ile de uyumlu.

Son kullanıcılar, yeni bellek sayesinde herhangi bir özel ayar yapmaya gerek olmadan, BIOS üzerindeki mevcut profilleri üzerinden seçimlerini yaparak sistemlerini overclock edebiliyor.

HyperX Predator, şu anda, ikili ya da dörtlü kanal kit konfigürasyonlarına bağlı olarak 2666 MHz’e kadar hızı, 9 - 11 CAS gecikme hızlarını ve 8’den 32 GB’a kadar bellek kapasitelerini destekliyor.

Kingston HyperX Predator Özellikleri:

·      Kapasite: 8GB, 16GB ve 32GB – ikili ve dörtlü kanal kitleri içinde.

·      Frekans (hızı): 1600MHz-2666MHz

·      CAS Gecikmesi: CL 9, CL11

·      Voltaj: 1.5v -1.65v dengeli bir overclocking işlemi için gerekli işletim voltajı.

·      XMP Sertifikası: Yüksek performanslı hızı, zamanlaması ve voltaj dengesinin Intel’in Extrem Memory Profile’ine uygunluğunun onaylandığını gösteriyor.

·      Uyumluluk: Özel olarak Intel’in P55, H67, P67, Z68, H61 (AG ve Z77 işlemci serileri ile AMD’nin A75, A87, A88, A89, A78 ve E35 (Fusion) işlemcileri için tasarlandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle