GeriTeknoloji Yazıcı HP Sprocket ile cebe girdi!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yazıcı HP Sprocket ile cebe girdi!

Yazıcı HP Sprocket ile cebe girdi!

HP, fotoğraf baskısı almanızı sağlayan HP Sprocket Fotoğraf Yazıcı'sını piyasaya sürdü. Cihazın dikkat çeken özelliği ise cebe girecek kadar ufak olması!

DJ Mahmut Orhan'ın müziği eşliğinde gerçekleşen ürünün tanıtım aktivitesi Nişantaşı Nopa'da gerçekleşti. Yaşadığınız unutulmaz anların sadece online ortamda saklanmasını bir zorunluluk olmaktan çıkaran cep yazıcılar, kullanıcılara akıllı telefon ve tabletlerden bluetooth bağlantısı ile her an her yerden fotoğraf basma olanağı sunuyor.
 
HP Sprocket sayesinde arzu edilen her fotoğraf 5 x 7.6 cm boyutlarında anında basılabilir; filtreler, çerçeveler, emojiler, metinler ve birbirinden renkli daha fazla seçenekle kişiselleştirilebilir. Baskısı alınan fotoğraflar ise kağıdın yapışkanlı arka yüzü sayesinde arzu edilen her yerde süsleme ve dekorasyon amaçlı kullanılabilir.
 
HP Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede tanıtım aktivitesindeki yaptığı konuşmada “IDC sonuçlarına göre yüzde %33 pazar payı ile lider durumdayız. Bu başarıyı sürdürmek için farklı kitlelerin ihtiyaçlarına karşılık verecek değişik ürünleri piyasaya sunmaya devam ediyoruz” dedi.
 
HP Türkiye Baskı Sistemleri Kategori Müdürü Derya Özbek ise yazıcı pazarındaki inovatif yaklaşımlarının sürdüğünü ve bunun son ürünü olan Sprocket ile Türkiye gibi sosyal medyayı yoğun kullanan bir ülkede güzel bir ivme yakalayacaklarını söyledi. Özbek, “Anılarımızın telefonlarda kalmayıp fotoğraflara dönüşmesi artık Sprocket ile çok kolay” dedi.
 
Ürün özellikleri:

• iOS ve Android  üzerinde ücretsiz olan HP Sprocket App, kullanıcıların akıllı telefon ve sosyal medya fotoğraflarını renkli çerçeveler, yazılar, çıkartmalar, filtreler ve daha fazlasıyla kolayca özelleştirmelerini sağlıyor.

• Sprocket ile 5 x 7.6 cm boyutlarında baskısı alınan fotoğraflar su geçirmez, lekelenmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır.  Üstelik, baskı kağıtlarının yapışkanlı arka yüzü sayesinde istenilen her obje fotoğraflarla süslenebilir.
 
• Kullanıcılar akıllı telefonları ve tabletleriyle hemen hemen her yere taşınabilir cep boyutundaki yazıcılara Bluetooth bağlantısı sayesinde bağlanabilir.
 
10 paket HP ZINK Fotoğraf Kağıdı ile birlikte gelen ürünün fiyatı ise 499 TL.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle