GeriTeknoloji Yahoo CEO'su Marissa Mayer ile öğle yemeği
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yahoo CEO'su Marissa Mayer ile öğle yemeği

Yahoo CEO'su Marissa Mayer ile öğle yemeği
refid:23488707 ilişkili resim dosyası

Apple CEO’su Tim Cook ile bir kahve içmek için düzenlenen açık arttırmanın 610 bin dolar ile son bulmasının ardından bu sefer de Yahoo CEO’su Marissa Mayer ile bir öğlen yemeği için açık arttırma başlatıldı. 5 bin dolar ile başlayan açık arttırma için tahmin edilen miktar 25 bin dolar olarak belirlendi. Ancak dün başlayan açık arttırmada şu ana kadar 19 teklif yapıldı ve tutar şimdiden 62 bin 500 dolara ulaştı. Teklif vereceklerin önünde halen 15 günlük bir süre var.

Söz konusu kampanya Cook’da olduğu gibi yine Charitybuzz.com tarafından başlatıldı.


Açık arttırmadan elde edilen gelir Kaliforniya’daki Aspire East Palo Alto okuluna bağışlanacak. Mayer ile en yüksek teklifi yapan kişinin öğle yemeği Yahoo’nun Kaliforniya’daki merkezinde yapılacak.

Cook ile kahve temalı açık arttırmadan elde edilen 610 bin dolarlık gelir ise sivil kuruluş örgütü ‘Robert F. Kennedy Center for Justice and Human Rights’A bağışlandı. Bu açık arttırmaya toplam 86 teklif yapıldı.

Geçen hafta dünyanın en zengin adamlarından Warren Buffett ile öğle yemeği temalı açık arttırma da 1 milyon dolarlık gelirle sonuçlandı. Gelir Glide Kurumu’na bağışlandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle