GeriTeknoloji Xiaomi telefonlar için büyük sürpriz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Xiaomi telefonlar için büyük sürpriz

Xiaomi telefonlar için büyük sürpriz

Xiaomi telefon sahiplerini ilgilendiren önemli bir gelişme oldu. Xiaomi Mi 8 Lite model telefonlara bugün itibariyle MUIU 10 sürüm güncellemesi aldı.

Xiaomi Mi 8 Lite modelleri diğer pek çok Xiaomi telefonlarında olduğu gibi Android 9 Pie güncellemesi alıyor. MUIU 10 sürümüne güncellenen Xiaomi Mi 8 Lite'ın arayüzünde kayda değer değişiklikler göreceksiniz. Güncelleme şimdi küresel olarak dağıtılıyor ve Android 9 Pie'ı temel alan MIUI 10.2.2, Çin dışındaki Mi 8 Lite cihazlarına yüklenmeye hazır hale gelmiş durumda.

Xiaomi Mi 8 Lite'ın özelliklerini kısaca hatırlayalım: Cihaz, Snapdragon 660 yonga seti ve 4 GB veya 6 GB RAM ile birlikte geliyor. 300 euronun altındaki fiyatı, güçlü yönlerinden biri olsa da, 24 MP selfie kamerası kesinlikle çekici özelliklerinden biri. Telefon, arka tarafında 12 MP + 5 MP ikili kamera kurulumuna sahip. Şimdi Mi 8 Lite, Android Pie ile daha da cazip bir hale geliyor.

Güncellemeyi kurmak için Ayarlar > Telefon hakkında > Sistem Güncelleme'ye giderek orada yer alan üç noktaya tıklayıp o menüden “Güncelleme paketini seç” seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Instagram'da bir hesabın gizliliği nasıl anlaşılır? | Teknoloji 101Teknoloji 101'in bu bölümünde Instagram'da bir hesabın gizliliği nasıl anlaşılır bunu anlatıyor olacağız.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle