GeriTeknoloji Xiaomi Black Shark kullananlar için sürpriz gelişme
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Xiaomi Black Shark kullananlar için sürpriz gelişme

Xiaomi Black Shark kullananlar için sürpriz gelişme

Çinli telefon üreticilerinden Xiaomi'nin oyun telefonu serisi Xiaomi Black Shark, gelecek yeni modellerle beraber kullanıcılarını bir dertten kurtarmaya hazırlanıyor.

Oyuncuların gözde telefonu Xiaomi Black Shark'ın kullanıcılarından aldığı en büyük şikayet 3.5 mm kulaklık girişine sahip olmaması. Şirket yetkilisi tarafından yapılan açıklamaya göre tanıtılacak yeni modellerde 3.5 mm kulaklık girişine tekrardan yer verilecek. 

Kablosuz kulaklıkla beraber oyun esnasında ses gecikmeleri yaşayan Black Shark kullanıcıları gelecek yıl tanıtılacak yeni modelle beraber gelmesi beklenen özelliğe oldukça sevineceğe benziyor.

3.5 mm kulaklık girişinin yer almaması sonucunda doğan sonuçlardan bir tanesi de cihaz şarj halindeyken kulaklıkla oyun oynanamıyor olması. Çözüm olarak düşünülen dönüştürücü adaptörler ise oldukça kullanışsız. 

Bu sebepler göz önünde bulundurulduğunda oyuncuların Black Shark modellerinde 3.5 mm kulaklık girişi istemesi tercih edilmesi gereken bir özellik gibi gözüküyor.

Boston Dynamics'in depoda yük taşıyan yeni robotuBoston Dynamics, "Handle" ismindeki yeni robotunun tanıtımını sosyal medya üzerinden yaptı. Taşıma amaçlı üretilen robot sosyal medyada büyük ilgi gördü.Genel merkezi, ABD'nin Massachusetts eyaletinde bulunan mühendislik şirketi Boston Dynamics, sosyal medya üzerinden, "Handle" ismindeki robotu tanıttı.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle