GeriTeknoloji World of Tanks Xbox One’a geldi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

World of Tanks Xbox One’a geldi

World of Tanks Xbox One’a geldi

World of Tanks’in oyunculara sunulduğu 2011 yılından beri başadıklarını oyun tarihinde çok az oyun başarabildi. Free-to-play türünde tasarlanan ve 60 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olan oyun defalarca en iyi online oyun dalında Golden Joystick ödülüne de layık görüldü.

Zaman içinde War Thunder gibi çok kuvvetli ve teknik açıdan mükemmel rakiplerinin varlığı bile World of Tanks’i yavaşlatmışa benzemiyor. İlk konsol çıkışını Xbox 360’a gerçekleştiren, ardından cep telefonlarımıza “World of Tanks Blitz!” adıyla konu olan oyun nihayet 29 Temmuz itibariyle Xbox One’dan da ücretsiz olarak oynanabilecek.

World of Tanks Xbox One’a geldi


Üstelik eğer daha önce World of Tanks’i Xbox 360’ta oynadıysanız tüm gelişiminiz aynen Xbox One versiyonuna taşınacak, mürettebatınız ve eğer aldıysanız Premium tanklarınız ile beraber. Üstelik artık oyunu çok daha kaliteli görseller ve Proving Grounds adındaki yeni tek kişilik moduyla beraber oynayabileceksiniz.

Tekrar belirtelim, oyun ücretsiz ve herhangi bir para ödemenize gerek kalmadan ve ekonomik dengelere takılmadan Tier7’ye kadar gelmeniz mümkün. Bunun sonrasında ise aylık 10 euro olan Premium hesabı satın almadan ekonomik dengelerinizi korumanız ve ilerlemeniz hayli zor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle