GeriTeknoloji Windows 10'da bir garip hata
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  15
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Windows 10'da bir garip hata

Windows 10'da bir garip hata
refid:29686026 ilişkili resim dosyası

Windows 10'un dün sabah yayınlanmasıyla birlikte yaygın olarak görülen ilk hata mesajı da ortaya çıktı. Peki 'Bir şey oldu' mesajıyla gelen hata neyi anlatıyor?

Windows 10'un yayınlanmasıyla birlikte kullanıcılar yeni Windows'u indirme telaşına düştü. Henüz Microsoft açıklamasa da dünden bu yana milyonlarca bilgisayarın yeni Windows'a güncellendiği tahmin edilirken, bilgisayar devleri de Nvidia ve AMD de Windows 10 için sürücülerini de bugün yayınladı.

Windows 10da bir garip hata

WINDOWS 10'UN İLK HATASI

Windows 10'un yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte sosyal medyada da yeni Windows üzerine sayısız tweet dönüyor. Bunlardan en dikkat çekeni ise ne olduğu belli olmayan bir hata mesajı... 'Something happened' yani 'Bir şey oldu' şeklinde gelen hata mesajı Windows 10 kurulumu sırasında görülüyor ve kurulum sonlandırılıyor.

Windows 10da bir garip hata WINDOWS 10 YAYINLANDI ŞİMDİ İNDİRİN

Hata mesajları, her ne kadar her zaman kullanıcı tarafından çözülemeyecek çapta olsa dahi, hatanın gerekçesi de mutlaka belirtilir. Bu hata mesajında ise her şey gizli saklı ve kullanıcıların sorunu çözmesi için hiçbir çözüm sunmuyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle