GeriTeknoloji Whatsapp'ta son görülme nasıl kapatılır?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Whatsapp'ta son görülme nasıl kapatılır?

Whatsapp'ta son görülme nasıl kapatılır?

Whatsapp son görülme nasıl kapatılır? Whatsapp'ta son görülme özelliğini kapatarak ne zaman çevrimiçi olduğunuzu başkalarının görmesini engelleyebilirsiniz. Ancak bunun da elbette bir bedeli var!

Whatsapp uygulamasını açın, Ayarlar kısmını tıklayın. Ayarlar ekranında bulunan Hesap bölümüne tıklayın. Karşınıza hesap ayarları gelecek, bu bölümde Gizlilik kısmına tıklayın. Açılan pencerede “Kişisel Bilgilerimi Kimler Görebilir” başlığı altında bulunan Son görülme kısmına tıkladığınızda karşınıza 3 seçenek çıkacak.

Bunlar, Herkes, Kişilerim ve Hiç kimse. Whatsapp son görülme özelliğini kapatmak için Hiç kimse seçeneğine tıklayın. Whatsapp son görülme özelliğini açmak istediğinizde, aynı yolları izleyerek Herkes seçeneğiyle tüm whatsapp kullanıcılarına bu özelliği açabilirsiniz yada Kişilerim seçeneğini seçerek sadece kişi listenizde bulunanlara bu özelliği açabilirsiniz.

Aklınızda bulunması gereken önemli bir nokta var. Bu özelliği kapatttığınızda sizde diğer Whatsapp kullanıcılarının son görülmelerini göremeyeceksiniz. Yani, ben son görülmemi göstermeyeyim ama başkalarının son görülmelerini görebileyim şeklinde bir özellik mevcut değil. Kapattığınızda o özellik tamamen devre dışı oluyor ve sizde göremiyorsunuz.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle