GeriTeknoloji WhatsApp'ta ekran görüntüsü alanlar için yolun sonu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

WhatsApp'ta ekran görüntüsü alanlar için yolun sonu

WhatsApp'ta ekran görüntüsü alanlar için yolun sonu

WhatsApp, sessiz sedasız yeni bir güncelleme ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ancak bu kez WhatsApp'ın getirdiği yenilik, beraberinde bir yasağı da kullanıcıların karşısına çıkaracak. İşte WhatsApp'ın bazı kullanıcıların canını sıkacak yeni özellliği...

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni bir uygulamaya gidecek. WhatsApp, kullanıcıların sıklıkla kullandığı sohbetin ekran görüntüsünü alma durumunu değiştirecek.

Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan iddialara göre, söz konusu yasağın kullanıma sokulması ile kullanıcılar sohbet penceresinin ekran görüntüsünü alamayacak.

Son dönemde kişisel güvenlik konusunda bir dizi adım atan ve uçtan uca şifreleme sistemini hayata geçiren şirket bu sayede iki kişi arasındaki konuşmaların da gizli kalması için ilk adımı atmış olacak.

Yeni bir parmak izi doğrula sistemi üzerinde de çalıştığı bildirilen WhatsApp’ın geliştirme aşamasında olan yeni sürümünde iki özelliğin de yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Henüz yeni özelliklerin ne zaman yayına gireceğine dair resmi bir açıklama ise bulunmuyor.

YouTube'da ne kadar vakit geçirdiğinizi nasıl öğrenirsiniz? | Teknoloji 101Teknoloji 101'in bu bölümünde YouTube'da ne kadar vakit geçirdiğiniz nasıl öğrenilir bunu anlatıyor olacağız.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle