GeriTeknoloji WhatsApp uzun video gönderme nasıl yapılır?  
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

WhatsApp uzun video gönderme nasıl yapılır?  

WhatsApp uzun video gönderme nasıl yapılır?  

Dünyanın bir numaralı sohbet uygulaması WhatsApp'ta yaşanan sorunlardan bir tanesi de uzun videoları karşı tarafa göndereceğimiz sırada uyarı vermesi. Peki WhatsApp uzun video gönderme nasıl yapılır?

WhatsApp'ta bir çoğumuzun sıklıkla karşılaştığı uzun video gönderememe sorunu can sıkabiliyor. Videolarınızı karşı tarafa göndermek için 16 MB video paylaşım limiti bulunuyor. Bu limiti aşan boyuttaki videolar WhatsApp üzerinden gönderilemiyor.  Peki WhatsApp uzun video gönderme nasıl yapılır?

Bu sorunun bir çözümü elbetteki var. Yapmanız gereken videonun boyutunu değiştirmek. Play Store üzerinden bulabileceğiniz çeşitli video editörleri ile videonuzu açın. Ayarlardan videonun çözünürlüğünü 320p olarak seçin ve yeniden kaydedin. 

Bu sayede videonun boyutunu düşürerek Whatsapp'ta belirtilen 16 MB limitine kadar kaydedebilirsiniz. Bu adımları gerçekleştirerek uzun videolarınızı arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Apple AirPods’a 59 dolarlık rakip geldiİsviçre merkezli bir teknoloji markası, farklı tasarımlarıyla dikkat çeken kablosuz kulaklıklarıyla Mobil Dünya Kongresi’nde yerini aldı. İnceledik! Hürriyet Teknoloji Editörü Selim Öztürk Barselona'dan bildirdi.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle