GeriTeknoloji Vodafone üst yönetiminde atama
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vodafone üst yönetiminde atama

Vodafone üst yönetiminde atama

Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimi İcra Kurulu Başkan Yardımcılığına Meltem Şahin getirildi.

Şirket açıklamasına göre, Vodafone Türkiye üst yönetiminde yeni bir atama gerçekleşti. Meltem Şahin, 1 Ağustos 2017'den itibaren geçerli olmak üzere Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimi İcra Kurulu Başkan Yardımcılığına getirildi.

Şahin, Vodafone'un Türkiye'yi uçtan uca dijitalleştirme vizyonu doğrultusunda yenilikçi endüstriyel ürün ve çözümlerin hayata geçirilmesinden sorumlu Kurumsal Pazarlama ve Kurumsal Satış ekiplerine liderlik edecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu'ndaki ikinci kadın yönetici olan Şahin, şirketin Yarına Hazırım Platformu ve Akıllı Şehirler gibi alanında öncü kurumsal programlarını da yönetecek.

Son olarak EWE Turkey Grup bünyesindeki Millenicom şirketinde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmakta olan Şahin, bu görevleri kapsamında şirketin büyüme esaslı bir şirkete dönüşme sürecine liderlik etti.

Millenicom'a katılmadan önce 10 yıl boyunca Turkcell bünyesinde pazarlama ve müşteri deneyimi alanlarında farklı tecrübeleri olan Şahin, Superonline Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı, Eğlence ve IoT Servisleri Direktörlüğü, Müşteri Deneyimi Direktörlüğü gibi görevler üstlendi, aynı zamanda Müşteri Merkezli Dönüşüm programına liderlik yaptı.

Şahin, Sony Ericsson ve Procter & Gamble şirketlerinde de çeşitli yerel ve global görevler üstlendi.

Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Şahin, Bilkent Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisans programını tamamladı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle