GeriTeknoloji Twitter'da yeni bir çağ
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Twitter'da yeni bir çağ

Twitter'da yeni bir çağ
refid:18128183 ilişkili resim dosyası

Twitter'da yakında yapılacak bu 'zorlu' değişiklik ile sosyal dev, bir çağın sonuna geliyor.

Twitter yeni arayüzünü 2010'un Eylül ayında kullanıcılara tanıttı. Daha hızlı daha kolay ve daha zengin dediği kullanıcı arayüzü bazı kullanıcılar için artık yeni bile sayılmaz ancak site, eski arayüzü kullanan kullanıcılarını da artık tamamen yeni Twitter arayüzüne geçireceğini açıkladı.

Halen eski Twitter'ı kullananlar siteye girdiklerinde yukarıda "Çok yakında yeni Twitter'a güncelleneceksiniz" mesajını alıyorlar. Yeni Twitter'ın getirdiklerini sizlere bir kez daha hatırlatalım.

Yeni Twitter'da solda mesajlar akarken sağ tarafta daha büyük bir şekilde görebileceğiniz bilgiler duruyor. Sağ taraftan takipçilerinizi, kimleri takip ettiğinizi, en beğendiğiniz tweet'leri ve daha birçoğunu görebiliyorsunuz. Yeniliklerden bir başkası da sitenin içerisine yerleştirilen medyalar. Yani artık bir fotoğraf ya da video gördüğünüzde onu görüntülemek için siteden ayrılmanız gerekmiyor, sağ tarafta fotoğrafı ya da videoyu oynatabiliyorsunuz.

Ayrıca kullanıcıların daha fazla tweet'lerini görüntüleyebilmek için bir düğmeye basmanıza da gerek yok, sayfayı aşağıya doğru ilerletmeniz daha fazla tweet görüntüleyebilmeniz için yeterli.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle