GeriTeknoloji Twitter'a kamera güncellemesi geliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Twitter'a kamera güncellemesi geliyor

Twitter'a kamera güncellemesi geliyor

Twitter, kamerasına yapacağı önemli bir güncellemenin detaylarını dünyayla paylaştı. Şirket, kullanıcıların tweet'lerine daha kolay bir şekilde anlık video ve fotoğraf eklenmesini mümkün kılmak için bakın ne yenilikler yapıyor?

Twitter, tweet'leri zenginleştirmek ve kullanıcıların işini kolaylaştırmak adına yeni bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor. Bu kapsamda yayınlanan güncellenme ile birlikte tweet'e eklenen video ve görsel formatında bir dizi değişikliğe gidiliyor. Değişiklikler 3 aşamada kullanıcılara yansıyacak:

-Kameraya daha hızlı erişim olacak. Uygulamayı açıp sola kaydırıldığında kameraya ulaşılabilecek. Bu sayede daha hızlı Tweet gönderilebilecek.

-Tweet’leri doğru insanların olduğu doğru konuşmalarla etkileşime sokmak daha kolay olacak. Örneğin bir etkinlikte konum açıksa kamera, etkinlikle ilgili bir etiket veya konum önerecek.

-Güncellenen kameradaki fotoğraflar ve videolar daha büyük görünecek

Twitter Tüketici Ürünü Başkan Yardımcısı Keith Coleman, konuyla ilgili şu yorumlarda bulundu: “İnsanlar neler olduğunu görmek ve olaylar hakkında konuşmak için Twitter’a geliyor. Tweet atarak fikir paylaşmak kolay bir yöntem olarak öne çıkıyor. Fakat biz gözünüzün önünde gerçekleşen olayların fotoğrafını veya videosunu çekip paylaşmayı daha kolay hale getirmek ve gördüğünüzü doğru kitleye ulaştırmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Bu yeni güncelleme hedefimiz doğrultusunda Tweet atmanın evrimi olarak nitelendirebileceğimiz bir gelişmedir.”


Yorumları Göster
Yorumları Gizle