GeriTeknoloji Türkiye’nin en büyük Güvenlik Entegratörü oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türkiye’nin en büyük Güvenlik Entegratörü oldu

Türkiye’nin en büyük Güvenlik Entegratörü oldu

Kurumlara siber güvenlik alanında danışmanlık, teknoloji tedariki ve saha hizmetleri sunan Innovera, BTHaber tarafından gerçekleştirilen İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması sonuçlarına göre toplam gelirlerini yüzde 40’ın üzerinde artırarak, bu yıl Türkiye’nin en büyük Güvenlik Entegratörü oldu.

Innovera CEO’su Gökhan Say, siber güvenliğe yönelik olarak, “WEF tarafından 3 trilyon dolar olarak açıklanan siber saldırıların dünya ekonomisine maliyetinin bu noktalara gelmesi ne yazık ki yıllarca bu konuya verilmeyen önemle de ciddi ilişkiliydi. Son yıllarda siber güvenliğin genel müdür, hatta yönetim kurulu seviyesinde izleniyor olması oldukça sevindirici bir gelişmedir.‘’ şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Liderliği devam ettirmenin kurumların tercihini belirtmesi nedeniyle önemli olduğunu ifade eden Say, “Bence bunun en önemli sebebi, 150’ye yakın üst düzey uzman, 80’nin üzerinde güvenlik ürün ve hizmetini tek çatı altında toplayarak bu büyük probleme tek noktadan komple çözüm getirebilmesi ve kurumları özellikle siber saldırıya uğradıkları o zorlu anlarda onlarca ayrı şirketle çalışmak zorunda bırakmaması” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle