GeriTeknoloji Turkcell'den “Sesli Fatura Hizmeti”
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Turkcell'den “Sesli Fatura Hizmeti”

Turkcell'den “Sesli Fatura Hizmeti”
refid:17760546 ilişkili resim dosyası

Turkcell, engelli müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için kolları sıvadı.

Turkcell engelli müşterilerinin memnuniyetlerini en üst seviyeye taşımak için bir dizi uygulamayı hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bu uygulamalardan ilki, Dünya Engelliler Haftası’nda hizmete sunulan Sesli Fatura Hizmeti oldu.
 
Görme engelli Turkcell’lilerin fatura bilgilerini çok daha kolay öğrenmelerini amaçlayan bu servis ile, görme engelli müşteriler fatura kesimlerinden 2 gün sonra aranarak fatura tutarı, son ödeme tarihi ve fatura içeriği ile ilgili bilgilendiriliyor.
 
E-fatura’da da görme engelli abonelere kolaylık sağlanıyor
 
Ayrıca Turkcell, e-fatura abonesi olan görme engelli müşterileri için de “düzyazı e-fatura” hizmetini hayata geçirdi. Böylece isteyen görme engelli Turkcell müşterileri, faturalarını “düzyazı e-fatura” olarak alabilecek ve faturaları ile ilgili bilgileri okuma programlarından dinleyebilecekler.
 
Bu ücretsiz hizmetlerden yararlanmak isteyen görme engelli Turkcell müşterilerinin, en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ne başvurarak veya 444 0532’yi arayarak kayıt olmaları yeterli.
 
Turkcell, ilerleyen günlerde engelli vatandaşlara yönelik farklılaştırılmış hizmetlerini ve süprizlerini hayata geçirecek.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle