GeriTeknoloji Turkcell'den her yöne 5 bin SMS
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Turkcell'den her yöne 5 bin SMS

Turkcell, hazır kart sahibi gençTarife'li gençlere, her yöne tam 5.000 SMS fırsatı sunmaya başladı.

Turkcell açıklamasına göre, artık Hazır Kart sahibi tüm gençTarife'liler için 30 TL yüklendiğinde hediye gelen 10 TL ile her yöne 5.000 SMS almak mümkün. gençTarife'liler ayrıca Turkcell'lilerle 15 dakikası 50 kuruşa konuşuyor ve günlük 50 kuruşluk kullanımından sonra 15 MB'a kadar ücretsiz internetin keyfini çıkarıyor.

Açıklamada, şunlar kaydedildi: “Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, gençlerin iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilmek için avantajlı gençlik tarifesine ek olarak özel teklifler sunmaya devam ediyor. Hazır Kart sahibi gençTarife'li gençleri 15 dakikası 50 kuruşa konuşturan Turkcell, şimdi de, her yöne tam 5.000 SMS fırsatı sunmaya başladı. Bu fırsattan yararlanmak isteyen gençler, 30 TL yükleyerek kazandıkları 10 TL hediye ile “Her Yöne 5000 SMS” paketine hiçbir
ücret ödemeden sahip olabiliyorlar.

Konuşma ve mesajlaşma avantajlarının yanında, cepten internet keyfi yaşamak isteyen gençTarife'liler de, gün içinde cepten internet kullanımları 50 kuruşa ulaştığında gün sonuna dek diledikleri gibi kullanabilecekleri ücretsiz 15 MB internet kullanım hakkı kazanıyor.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle