GeriTeknoloji Turkcell artık 7/24 açık
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Turkcell artık 7/24 açık

Turkcell artık 7/24 açık
refid:20928176 ilişkili resim dosyası

Turkcell’liler artık ihtiyaçlarını 7 gün 24 saat açık Turkcell mağazası turkcellmagaza.com’dan karşılayabilecek.

Güncel içeriğiyle Turkcell ürün ve hizmetlerine ‘tek tıkla’ ulaşabilmeyi sağlayan TurkcellMağaza, Turkcell güvencesiyle internetten hızlı ve kolay alışveriş olanağı sunuyor. TurkcellMağaza’dan yapılan alışverişlerden ilk aya özel kargo ücreti alınmıyor.
 
Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Türkiye’de telekom sektörünün ilk çevrim içi bireysel  alışveriş sitesi TurkcellMağaza’nın açılışını yaptı. www.turkcellmagaza.com adresi üzerinden hizmet verecek sitede TL yükleme, internet paketi yükleme, web mesaj gibi hizmetlerin yanında telefon, notebook ve tabletler, aksesuarlar ve VINN’lar da satışa sunuluyor.   
  
Emre Sayın: “Turkcell artık müşterilerine 7 gün 24 saat ‘bir tık’ mesafede.”     
 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, TurkcellMağaza’nın güncel ve dolu içeriğiyle Turkcell’in tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin referans oluşturduğunu vurguladı. Sayın, sözlerine şöyle devam etti:
 
“TurkcellMağaza ile Türkiye’de bir ilke daha imza attık ve sektörümüze öncülük ederek kendi online alışveriş portalımızı kurduk. TurkcellMağaza sayesinde Turkcell artık müşterilerine 7 gün 24 saat yalnızca bir tık mesafede. www.turkcellmagaza.com adresine giren tüm Turkcell’liler, ihtiyaç duydukları birçok şeyi toplu olarak burada bulabiliyor, satın almak istedikleri hizmet ya da ürünün özelliklerini ve fiyat tekliflerini inceleyebiliyor. Müşterilerimiz internet ortamında güvenli, kolay ve hızlı alışveriş deneyimi yaşarken ilk ay  kargo için de hiçbir ücret ödemiyor. TurkcellMağaza’nın hayatı kolaylaştıran ve fark yaratan yenilikçi bir trend başlatacağını düşünüyoruz.”

Yorumları Göster
Yorumları Gizle