GeriTeknoloji Türk mühendisler geliştirdi, 19 ülkeye ihraç ediliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türk mühendisler geliştirdi, 19 ülkeye ihraç ediliyor

Türk mühendisler geliştirdi, 19 ülkeye ihraç ediliyor

Türkiye'de, Türk mühendisler tarafından geliştirilen omnichannel pazarlama teknolojilerini 19 ülkeye ihraç eden Related Digital, 2018 yılının ilk yarısında teknoloji ihracatını beş katına çıkardı.

Omnichannel pazarlama otomasyonu platformu Related Digital, yılın ilk altı ayında yurt dışı satışlarını artırarak rekor kırdı. Boğaziçi ve Yıldız Teknopark’larında tamamı Türk mühendisler tarafından geliştirilen omnichannel pazarlama platformu, Avrupa Birliği ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde faaliyet gösteren uluslararası ölçekli şirketlerin müşterilerini daha iyi anlamalarına, etkili bir dijital pazarlama deneyimi yaratmalarına imkân tanıyor.

Platform, markaların müşterileriyle mağaza, web sitesi, çağrı merkezi gibi tüm etkileşimlerini kayıt alına alabilen, topladığı verileri yapay zeka teknolojileri ile işleyerek kompleks segmentler ve bu segmentlere uygun kişiselleştirilmiş kampanyalar oluşturabiliyor. Oluşturduğu kişiselleştirilmiş kampanyaları, e-posta, web, SMS, push notification gibi kendi mevcut kanallarından ya da Facebook, Google gibi reklam kanallarından tetkilemesini sağlayan teknolojileri geliştiriyor.

Dünyaya açılma sürecinin en önemli unsurunu oluşturan global destek ekipleriyle de faaliyetlerini 19 ülkeye genişleten platform, Türkiye’de Kişisel Verilerin Korunması Kanunu(KVKK), AB’de ise yürürlüğe alınan Genel Veri Koruma Tüzüğü (GDPR) sürecini doğru şekilde yönetmek isteyen yerli ve global kurumların küresel büyümelerine öncülük ediyor. 50 milyona aşkın yakın internet kullanıcısının kayıtlı e-posta, web, mobil ve mağaza davranışlarını analiz eden omnichannel pazarlama platformu, ürettiği çözümleriyle 2017 yılında markaların dijital pazarlama çalışmalarına 1,6 milyar TL ek ciro sağladı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle