GeriTeknoloji TP-LINK yeni USB çoğaltıcısını duyurdu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

TP-LINK yeni USB çoğaltıcısını duyurdu

TP-LINK yeni USB çoğaltıcısını duyurdu

USB yuvaları yeterli gelmiyorsa USB çoğaltıcı almanızda sonsuz fayda var. İşte TP-LINK'in bu sorunu çözen yeni ürünü UH400 ve özellikleri...

TP-LINK, USB 3.0 destekli taşınabilir USB Hub modelini satışa sundu. Çok sayıda cihazı bilgisayara bağlamak zorunda olanların kullanabileceği UH400 model ürün,  7 cm genişliğinde ve üzerinde 4 adet USB girişi yer alıyor.

Taşınabilir bilgisayarların boyutları küçülüp incelince üzerlerinde yer alan USB giriş sayısı da azalıyor. Tek ya da iki USB girişi olan bilgisayarlarda mouse dışında bir cihazı bilgisayara bağlamak bile sorun olabiliyor. Bu sorunun çözümü ise USB Hub’lar (USB çoklayıcılar).

TP-LINK yeni USB çoğaltıcısını duyurduAyrıca USB 2.0 destekli masaüstü ya da taşınabilir bilgisayar kullanıcıları için de UH400 öne çıkan bir ürün. 

UH400 üzerinde dört adet USB 3.0 destekli giriş bulunuyor. USB 2.0’a oranla transfer hızını 10 kat artıran ürün 5Gbps veri transfer hızı sunuyor. 71 x 71 x 16.6 mm boyutlarında, çantada taşınabilen ürünün geri çekilebilir şekilde tasarlanan kablosu da taşıma, kaybolma sorununu ortadan kaldırıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle