GeriTeknoloji Tipeez’den Türkçe HD iPad oyunu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tipeez’den Türkçe HD iPad oyunu

Tipeez’den Türkçe HD iPad oyunu
refid:17871274 ilişkili resim dosyası

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen gençlik sitesi www.tipeez.com Cadı Kazanı’nı iPad kullanıcılarının beğenisine sundu.

Sadece miniklere değil, her yaştan oyun tutkununa hitap eden Cadı Kazanı; iPad’e uygun ilk Türkçe HD oyun olma özelliği taşıyor.

Oyun, eğlenceli ve ilginç grafikleriyle dikkat çekiyor

Tipeez.com, bağımlılık yaratacak yeni oyunuyla karşınızda: Cadı Kazanı. iPad, iPhone ve iPod’lara yüklenen oyun, eğlenceli grafiklerini HD görüntü kalitesiyle birleştiriyor. Cihaz üzerinde skor kaydetme özelliği ve sınırsız seviye seçeneğiyle Cadı Kazanı, her yaştan oyunseverin favorisi olacak.

Oyuncunun hız ve konsantrasyonunu test etme imkânı tanıyan Cadı Kazanı, Gorga Diyarı’nda geçiyor. Gorga adlı cadının sinsi yardımcısı Albert, yüzlerce yıllık büyü tarif kitabını kaybedince Gorga Diyarı bir sefalete sürükleniyor. Oyunu oynayanlar, Gorga’nın favori karışımlarını hazırlaması için yaşlı büyücüye yardım ediyor. Karışım hazırlanırken tabaklar boşaldıkça doldurmak da gerekiyor. Gorga’nın sunduğu tarifler doğru bir şekilde ne kadar hızlı hazırlanırsa o kadar yüksek puan kazanılıyor.

Apple Store’dan sadece 0.99 dolara satın alınabilen Cadı Kazanı, iPad’e uygun ilk Türkçe HD oyun olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Tipeez.com, yakın zamanda iki Türkçe oyunu daha oyunseverlerin beğenisine sunmayı planlıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle