GeriTeknoloji The Light Keeps Us Safe incelemesi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

The Light Keeps Us Safe incelemesi

The Light Keeps Us Safe incelemesi

Big Robot adlı firmayı tanıyorsunuz...Onlar Sir, You Are Being Hunted adlı enteresan survival oyununun arkasındaki isim. Big Robot 2013 yılında piyasaya sürdükleri bu oyundan sonra bir başka proje üzerinde, The Light Keeps Us Safe'te çalışmaya başladı ve emeklerinin meyveleri yavaş yavaş görücü karşısına çıkıyor.

Oyunda, Dönüş adlı romandaki gibi gökyüzü bir anda yok oluyor ve yerine simsiyah bir boşluk geliyor. Dünyanın kontrolü de garip makinelere kalıyor. Post-apokaliptik bir dünyada yaşam mücadelesi vermemize zemin hazırlayan oyun, her bölümde rastgele yaratılan alanlarla, farklı mücadeleler sunmayı hedefliyor.

The Light Keeps Us Safe incelemesi

Hayatta kalmak ve tuzaklara yakalanmamak için ışık kaynaklarını kullanmamız gerekecek ama kırmızı ışıklardan pek hayır geleceğini düşünmüyoruz. Tüm bunlara ek olarak "The Light" adındaki enteresan ışık da oyunda önemli bir rol oynayacak; hikayeye göre herkes bu ışığa yolculuk etmiş...
11 Ekim'de Steam üzerinden erken erişime sunulacak olan The Light Keeps Us Safe, survival ve bulmaca türlerini sevenlerin ilgisini çekebilir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle