GeriTeknoloji Steam'dan oyuncuları üzecek karar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Steam'dan oyuncuları üzecek karar

Steam'dan oyuncuları üzecek karar

Steam'in artık yeni bir özelliği var ancak oyuncuların, bu yeni özelliği çok beğeneceklerini söylemek pek mümkün olmayabilir. Hatta bu yeni özelliği kullanacak pek çok kişinin bir pişmanlık hissi ile karşılaşması da oldukça yüksek bir olasılık gibi gözüküyor.

İlk olarak VentureBeat tarafından fark edilen yeni resmi Steam "Hesap Harcaması" aracı, şu ana kadar Steam üzerinde yaptığınız bütün harcamaların toplamını gösteriyor. Tek yapmanız gereken bağlantıya tıklamak ve siteye giriş yapmak: Anında pişman olmanız neredeyse garantili olabilir.

Tabi ki bu özellik pek çok farklı işe de yarayabilir. Ancak fotoğrafı sağlayan editörün 4.105,60$ harcamış olması, uyanacak hisse karşı bir önyargı oluşturuyor.

Her ne kadar Steam Calculator gibi benzer özellik sunan başka araçlar olsa da, bu resmi sayfa son kuruşuna kadar harcamalarınızı hesaplayan ilk araç olarak öne çıkıyor. Bununla beraber bu resmi Steam hesaplayıcısı, Humble Bundle, GOG veya diğer kaynaklardan eklenen oyun kodlarının değerlerini hesaba katmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: BİLGİSAYARINIZ İÇİN 21 UZAY DUVAR KAĞIDI

Yorumları Göster
Yorumları Gizle