GeriTeknoloji Spotify'a bir rakip daha: YouTube Music!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Spotify'a bir rakip daha: YouTube Music!

Spotify'a bir rakip daha: YouTube Music!

Apple Music ve Spotify gibi çevrimiçi müzik platformlarıyla rekabet etmek isteyen Google, Youtube Music ile sektörde rol alacak.

Google'ın yeni reklamsız müzik platformu Youtube Music, 22 Mayıs tarihiyle kullanıcılarına hizmet sunacak. İlk zamanlar Yeni Zelanda, Meksika, ABD, Avustralya ve Güney Kore için yayınlanacak olan Youtube Music, sonralarda Birleşik Krallık'daki kullanıcılar için de sunulacak. 

Spotifya bir rakip daha: YouTube Music

Youtube'un Apple Music ve Spotify gibi bir platform sunması herkes tarafından bekleniyordu. Hatta son zamanlarda bu platform Youtube Remix olarak anılıyordu. Google'ın yaptığı açıklamaya göre Youtube Music kullanıcıları, Youtube'un zengin video içeriğinden sorunsuz bir şekilde faydalanabilecek. 

Spotifya bir rakip daha: YouTube Music

Youtube Music ile birlikte yenilenmiş bir mobil uygulama ve yenilenmiş bir arayüz kullanıcıları bekliyor olacak. ABD'deki kullanıcıların bu platformdan yararlanması içinse aylık 9.99 dolar ücret ödemesi gerekiyor. Öte yandan, Youtube Red üzerinden hesaplarını premium'a yükseltmek isteyen kullanıcıların ise 11.99 dolar ücret ödemesi yeterli olacak. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle