GeriTeknoloji Sophos'ta önemli atama
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sophos'ta önemli atama

Sophos'ta önemli atama

Sophos’un Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcılığına atanan Harish Chib, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu geniş bir bölgede Sophos ve Cyberoam entegrasyon sürecini yönetmenin yanı sıra, satış ve kanal stratejisinin geliştirilmesinden de sorumlu olacak.

Bilgi sistemleri güvenliğinin sağlanmasına yönelik sunduğu hizmetlerle bilinen Sophos, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcılığına Harris Chib’in atandığını duyurdu. Chib, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu geniş bir bölgede Sophos ve Cyberoam entegrasyon sürecini yönetmenin yanı sıra, satış ve kanal stratejisinin geliştirilmesinden de sorumlu olacak. 

Sophos’un 2014 yılında Cyberoam’u satın almasıyla birlikte Sophos ekibine katılan Chib, daha önce 10 yıl boyunca Cyberoam’un kanal stratejisini başarıyla yönetmiş ve satış operasyonlarının önemli ölçüde büyümesine katkıda bulunmuştu. Chib, yeni görevinde iş geliştirmeye yönelik yeni fırsatları gerçeğe dönüştürmesinin yanı sıra Sophos ve Cyberoam kanal yapısının Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’ndeki gelişimi için hizmet verecek. Chib’in sorumlu olduğu ülkeler arasında Türkiye de yer alacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle