GeriTeknoloji Sony Xperia 4 ortaya çıktı! İşte özellikleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sony Xperia 4 ortaya çıktı! İşte özellikleri

Sony Xperia 4 ortaya çıktı! İşte özellikleri

Uzun süredir sessizliğini koruyan ve son olarak Mobil Dünya Kongresi'nde Sony Xperia 1 ve Xperia 10 ikilisini dünyaya duyuran şirket, bu kez Sony Xperia 4 model yepyeni bir telefonla geliyor.

Telefon pazarında tutunmayı başaramayan ve bir süredir sessizliğini koruyan Sony, yeni telefonlarıyla yeniden sahalara dönmek istiyor. Son olarak Sony Xperia 1 ve Xperia 10 serisi telefonlarıyla Mobil Dünya Kongresi'nde boy gösteren şirket, şimdi de Sony Xperia 4 isminde ve uzun zamandır beklenen yeni amiral telefonuyla kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

5.7 inç'lik bir ekranla gelmesi beklenen Sony Xperia 4'ün işlemci bazında da Qualcomm'un Snapdragon 710 kullanacağı düşünülürken, diğer yandan bu işlemcinin Xperia 10 Plus'ta yer alan Snapdragon 636'dan daha hızlı olduğunu da vurgulamak gerekiyor. Aslında Sony Xperia 4, Xperia 1'in Lite sürümü olarak da düşünülebilir; zira Xperia 1'in aksine Sony Xperia 4'te 4 GB RAM bulunması ve arka yüzünde üç kameranın aksine iki kamerayla yetinilmesi mümkün.

Şirketin bu yeni telefonunu ne zaman gün yüzüne çıkaracağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor. 

Sony Xperia 10 & Xperia 10 Plus: Sony'den iki yeni telefon daha...Sony, Mobil Dünya Kongresi'nde üç yeni telefon duyurdu. İşte karşınızda birlikte inceleme şansı bulduğumuz Xperia 10 ve Xperia 10 Plus...Hürriyet Teknoloji Editörü Selim Öztürk Barselona'dan bildiriyor.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle