GeriTeknoloji Sony telefonlara önemli güvenlik güncelleştirmesi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sony telefonlara önemli güvenlik güncelleştirmesi

Sony telefonlara önemli güvenlik güncelleştirmesi

Sony, Xperia XZ ve X Performance modelleri için yeni bir güvenlik güncelleştirmesi yayınladı. İşte Sony'nin yayınladığı yeni güncellemenin sunduğu yenilikler!

Sony, geçtiğimiz yıl kullanıcılar ile buluşturduğu Xperia XZ ve Xperia X Performance modelleri için yeni bir güncelleme yayınladı. Gelin, şimdi her iki akıllı telefon için 41.2.A.7.8 sürüm numarasını taşıyan güncellemenin detaylarına hep birlikte bakalım.

Sony'nin dağıtımına başladığı yeni güncelleme ile birlikte, Xperia XZ ve X Performance, Google tarafından yayınlanan Haziran ayı güvenlik güncelleştirmelerine kavuşuyor.

shiftdelete'in haberine göre güncelleme sonrasında Android sürümü her iki cihaz için 7.1.1'de sabit kalmaya devam ederken, güncelleme notları yayınlanmadığı için arka planda başka bir değişiklik yaşanıp yaşanmadığı bilinmiyor.

Wolfenstein efsanesi geri dönüyorWolfenstein II: The New Colossus sonunda duyuruldu. İlk oyunun sonrasında geçen hikaye bizleri bir kez daha Nazilerin kazandığı bir dünyaya götürmeyi amaçlıyor. Wolfenstein 2, Bethesda'nın E3 konferansı çerçevesinde resmiyet kazandı. Yıllara meydan okuyan seri, yepyeni devam yapımı Wolfenstein 2: The New Colossus ile geliyor. Nazilerin galip geldiği bir fantastik evrende geçen Wolfenstein, BJ Blazkowicz'in The New Order ile başlayan hikayesini devam ettiriyor. İlk oyunda Deathshead'i öldürmek hiçbir şeyi değiştirmemiş, Naziler kolayca toparlanarak Amerika ve tüm dünyaya kan kusturmaya devam etmişlerdir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle