GeriTeknoloji Sony PlayStation sahiplerini sevindirecek gelişme
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sony PlayStation sahiplerini sevindirecek gelişme

Sony PlayStation sahiplerini sevindirecek gelişme

Sony'nin bir süredir üzerinde çalıştığı ve oyuncuların sabırsızlıkla beklediği 'isim değiştirme' özelliği nihayet aktif hale geldi.

Sony, yıllar süren bekleyişin ardından PSN Online kimliğinizi değiştirmenize izin vermeye başladı. Avrupa'da yaşayan PlayStation 4 kullanıcıları, 11 Nisan'dan itibaren kullanıcı isimlerini web tarayıcısı veya konsol üzerinden değiştirebilecekler.

İlk kez isim değişikliği yapacaklar herhangi bir ücret ödemeyecek. Ancak değiştirme işlemini tekrarlayanlar değişiklik başına 10 dolar ödemek durumunda kalacak.

Firmanın daha önce verdiği ipuçlarından da anlaşıldığı üzere, isim değişikliğinin bazı önemli noktaları var. İsim değişikliği, sadece 1 Nisan 2018'den sonra çıkan oyunlarda destekleniyor ve en az bir oyunda isim değişikliğiyle ilgili sorunların yaşandığı belirtiliyor.

Boston Dynamics'in depoda yük taşıyan yeni robotuBoston Dynamics, "Handle" ismindeki yeni robotunun tanıtımını sosyal medya üzerinden yaptı. Taşıma amaçlı üretilen robot sosyal medyada büyük ilgi gördü.Genel merkezi, ABD'nin Massachusetts eyaletinde bulunan mühendislik şirketi Boston Dynamics, sosyal medya üzerinden, "Handle" ismindeki robotu tanıttı.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle