GeriTeknoloji Sony, iki PlayStation oyununu bedava yapıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sony, iki PlayStation oyununu bedava yapıyor

Sony, iki PlayStation oyununu bedava yapıyor

Sony, her ay olduğu gibi Ekim ayına özel iki oyununu ücretsiz dağıtmaya başlıyor. Bu iki oyundan biri olan ve PS3'ün en çok satan oyunlarından biri olan The Last of Us'ın Remastered sürümü oldu. The Last of Us Part II'nin Şubat ayında çıkacağının duyurulmasıyla birlikte ilk oyun ücretsiz hale geldi.

Sony, dün gerçekleştirdiği etkinlikte uzun zamandır beklenen The Last of Us Part II'nin çıkış tarihini dünyayla paylaştı. Şubat ayında raflardaki yerini alması beklenen oyunun ilk sürümü ise PS3'ün en çok satan oyunlarından biri olma özelliğine sahip. Haliyle PS4 için de özel Remastered sürümü piyasaya sürülmüş ve oyunculardan büyük ilgi görmüştü. Dünkü duyurunun ardından ise Sony, her ay olduğu gibi Ekim ayının ücretsiz oyunlarını da paylaştı. Bu oyunlardan biri de The Last of Us oldu. Ücetsiz olan diğer oyu ise MLB The Show 19...

Şirket, Eylül ayında da Batman Arkham Knight ve Darksiders III oyunlarını ücretsiz hale getirmişti.

Sony, iki PlayStation oyununu bedava yapıyor

Bu oyunları bedava indirebilmek için Sony'nin PS Plus aboneliğini edinmeniz gerekiyor. Bu aboneliği olmayanlar için oyunlar ücretsiz indirilemiyor ve belirlenen fiyat üzerinden kütüphaneden indirilebiliyor. 

20 milyar cihaz birbiriyle konuşacak, Dünya bu yükü nasıl kaldıracak?Türkiye'den 10 saat uçuş uzaklığında bulunan Singapur'da Schneider Electric, önemli bir etkinlik düzenledi. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte 2020 yılında 20 milyarı aşkın cihaz, Nesnelerin İnterneti adı altında birbirlerine bağlanacak. Yani cihazlar birbirleriyle konuşacak; hem de milyarlarcası... Gerçekten de müthiş bir büyüklük, müthiş bir rakam. Peki bunca cihazın ürettiği veri ne olacak? Dünya buna hazır mı? Altyapı büyük veriyi nasıl kaldırabilecek? Bu kapsamda Schneider Electric'ten Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi Secure Power Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Demirkol, Hürriyet'e önemli açıklamalarda bulundu.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle