GeriTeknoloji Sony 3D TV Paketleri satışta
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sony 3D TV Paketleri satışta

Sony 3D TV Paketleri satışta
refid:15088754 ilişkili resim dosyası

Sony, şimdi de tüm Türkiye’yi, yarattığı 3D devrimine katılmaya ve 3 boyutlu eğlence deneyiminde ‘ilk’leri yaşamaya davet ediyor.

1 adet Full HD 3D Sony BRAVIA 40HX800 TV modeli, 2 adet 3D Active Shutter gözlük, 1 adet 3D transmitter, 1 adet 3D Blu-ray oynatıcı ve bir de Cloudy Meatballs (Köfte Yağmuru) adlı gişe rekortmeni 3D BluRay film hediyesinden oluşan son derece uygun fiyatlı Sony 3D TV paketleri, tüm Sony Center’lar ve yetkili Sony satıcılarında sizi bekliyor.

Sony, 3D deneyimini evinde yaşayabilmeyi heyecanla bekleyen tüm tüketicileri için Özel 3D TV Paketlerini hazırladı. İki ayrı paket olarak satışa sunulan Sony 3D TV paketlerinden biri; 1 adet Full HD 3D Sony BRAVIA 40HX800 TV modeli, 2 adet 3D Active Shutter gözlük, 1 adet 3D transmitter, 1 adet 3D Blu-ray oynatıcı ve bir de Cloudy Meatballs (Köfte Yağmuru) adlı gişe rekortmeni 3D BluRay film hediyesinden oluşuyor. Bu paket KDV dahil 5.949 TL olarak ve 5 yıl garanti kapsamı ile satışa sunuluyor.

Sony’nin diğer 3D avantajlı paketi ise 1 adet Full HD 3D Sony BRAVIA 40HXH800 TV modeli, 2 adet 3D Active Shutter gözlük, 1 adet 3D transmitter ve bir de Cloudy Meatballs (Köfte Yağmuru) adlı gişe rekortmeni 3D BluRay filmden oluşuyor. Bu paket de KDV dahil 5.399 TL olarak ve 5 yıl garanti kapsamı ile satışa sunuluyor.

Sony 3D TV alanlar, başka hangi 3D uyumlu ürünlere sahip olabilir?

Sony, yeni 3D TV modellerini tamamlamak üzere oldukça iddialı ve kapsamlı 3D Blu-ray oynatıcılar ve ev sinema sistemlerini de sunuyor. Tüketiciler, 549 TL olarak satışa sunulan S470 ve 3D playback özellikli ilk model ve satış fiyatı 699 TL olan S570 Blu-ray oynatıcılara da 3D TV’ler ile eş zamanlı olarak sahip olabiliyor. 4 farklı alternatif olarak satışa sunulan Sony 3D Ev Sinema Sistemleri’nin fiyatları ise 1.199 ile 1.749 TL arasında değişiyor.

Bağdat Caddesi’nde Sony 3D Karavanı, Bandosu ve Geçit Töreni

Sony, 3D BRAVIA TV’lerin tanıtımı için çok özel organizasyonlara da imza attı. Büyük aktivite, 19 Haziran Cumartesi günü Bağdat Caddesi’nde gerçekleştirilen geçit töreniydi. 3D’nin film, oyun ve spor temalarını vurgulamak için 50 kişiden oluşan, özel kostümlü bir Sony ekibi, ellerinde “futbolu, oyunları, sinemayı 3 boyutlu hayal edin” pankartlarıyla, Suadiye-Erenköy arasında Sony Bandosu eşliğinde dolaştı. Sony Center önündeki, 3D görselleriyle giydirilmiş karavanı ziyaret edenler, 3D deneyimini doyasıya yaşadı.

3D karavanının yanı sıra Suadiye Teknosa mağazasında da tüketicilere 3D deneyimi yaşatıldı. Caddenin her köşesinden, PS karakterleri çıkarak, yürüyüş yaptı. Çok eğlenceli ve sürprizli bu aktivitede, Full HD 3D Sony BRAVIA 40HX800 TV’den 3D gol görüntüleri gösterildi. Gün boyunca 3D teknolojisini anlatan broşürler ve çeşitli promosyon malzemeleri dağıtıldı.

İstinye Park’ta Babalar Günü’ne özel yarışmalar ve FIFA 3D heyecanı

Sony’nin eğlenceli aktivitelerinden bir diğeri de, 19 ve 20 Haziran Cumartesi ve Pazar gün boyunca, İstinye Park’ta gerçekleştirildi. Food Court önündeki büyük alanda, Babalar Günü’ne özel, sürpriz ödüllü PlayStation 3 Mod Nation Racers turnuvasıyla beraber, 3D konsepti de sergilendi. Büyük bir BRAVIA 3D TV şeklindeki görsel malzeme içinde ve dışında free-style futbolcular şov yaptı. Ayrıca, Full HD 3D Sony BRAVIA 40HX800 TV’den Dünya Kupası maçlarından gol görüntüleri izletildi. Sony’nin 3D uyumlu ürünleriyle, ziyaretçiler bu deneyimi bire bir yaşama fırsatı buldu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle