GeriTeknoloji Son dakika... Whatsapp çöktü mü? Whatsapp'ta erişim sorunu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son dakika... Whatsapp çöktü mü? Whatsapp'ta erişim sorunu

Son dakika... Whatsapp çöktü mü? Whatsapp'ta erişim sorunu

Birçok kullanıcının yaşadığı bağlantı sorunun ardından 'WhatsApp çöktü mü?' sorusu sorulmaya başlandı. Saat 21.15 sularında Türkiye'de de bazı noktalarda WhatsApp'a erişim sağlanamadı ve WhatsApp'a giren kullanıcılar, "Telefon Bağlı Değil" uyarısıyla karşılaştı. Whatsapp'taki erişim sorunu nedeniyle çok sayıda kullanıcı sosyal medya hesaplarından Whatsapp'taki erişim sorununa dair paylaşım yaptı. Öte yandan, Whatsapp'ta yaşanan sorun 21.30 sularında kısmen giderildi.

Dünyanın birçok noktasındaki kullanıcılar, WhatsApp'ta bağlantı sorunu yaşadığını sosyal medya siteleri aracılığıyla paylaştı. Türkiye'de de bazı noktalarda WhatsApp'a erişim sağlanamıyor ve WhatsApp'a giren kullanıcılar, "Telefon Bağlı Değil" uyarısıyla karşılaştı.

Aynı zamanda WhatsApp'ın Web sürümünde de bağlantı sorunu yaşandı. WhatsApp Web üzerinden mesaj göndermek isteyen kullanıcılar yine bağlantı sorunuyla karşılaştı.

 Öte yandan, Whatsapp'ta yaşanan sorun 21.30 sularında kısmen giderilirken, sorun nedeniyle WhatsApp yetkililerinden herhangi bir açıklama yapılmadı.

 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

 

Son 24 saatte ne oldu? (22.01.2019) 2İşte Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle