GeriTeknoloji Skype da Instagram filtrelerini kullanmak istiyor!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Skype da Instagram filtrelerini kullanmak istiyor!

Skype da Instagram filtrelerini kullanmak istiyor!

Microsoft, Skype’ı daha eğlenceli hale getirmek için daha önceden Instagram ve Snapchat gibi uygulamaların getirdiği filtreleri kullanmak istiyor.

Öncesinde Snapchat, Instagram ve Facebook’un kullandığı ve geçtiğimiz günlerde LinkedIn’in de getirdiği filtreler artık Skype’ta da görülecek. Akıllı fotoğraf efekti özelliğiyle Skype kullanıcıları, fotoğrafta ne olduğuna göre filtreler ekleyebilecek. Efektlerin kullanımı için önce fotoğraf çekmeleri ve ardından ekranın üstünde bulunan değnek tuşuna basmaları gerekiyor. Böylelikle kullanıcılar fotoğraflarına efektler koyabiliyorlar.

Skype da Instagram filtrelerini kullanmak istiyor

Microsoft, bu efektler içerisinde akıllı yüz çıkartmaları, yüz değiştirme, konum ve hava gibi seçeneklerinin olduğunu, bu efektlerin değişebileceğini ve haftanın farklı günlerinde veya önemli günlerde kullanıcıların farklı efektlerle karşılaşabileceğini belirtti. Hem iOS hem de Android platformlarında olacağı belirtilen efektlerin, kullanıcıların, sohbetlerinde ve öne çıkanlarda kullanabilmesi için sadece Skype’ı güncellemesi gerekiyor.   


Yorumları Göster
Yorumları Gizle