GeriTeknoloji Sea of Thieves oyunu alan üç arkadaşına oyunu bedava verebilecek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sea of Thieves oyunu alan üç arkadaşına oyunu bedava verebilecek

Sea of Thieves oyunu alan üç arkadaşına oyunu bedava verebilecek

Xbox One kullanıcıları için özel olarak satışa sunulan ve beklenenden büyük ilgi gören Sea of Thieves oyununu satın alanlar, üç arkadaşına oyunu ücretsiz hediye edebilecek.

Sea of Thieves, online oynanabilen bir oyun ve tek başınıza oynamaktan sıkıldıysanız oyunun size bir müjdesi var. Sea of Thieves'i satın alan kullanıcılar diledikleri taktirde oyunu üç arkadaşına hediye edebiliyor. Yani arkadaşları da bu oyunu ücretsiz olarak oynama şansına sahip oluyor. Peki bu nasıl mümkün olacak? Elbette Xbox Game Pass sahibi iseniz...

Ancak bu kampanyanın bir sınırlaması var. Bugün arkadaşınıza oyunu ücretsiz oynama seçeneği sunduğunuzda 13 Şubat tarihine kadar arkadaşınız oyuna herhangi bir ücret vermeden sahip olabilecek. Bu tarihten sonra arkadaşınız oyunu yüzde 35 indirimle satın alırsa oyunu oynamaya devam edecek; aksi halde oyunu oynamaya devam etmesi söz konusu olmayacak.

Sea of Thieves oyunu alan üç arkadaşına oyunu bedava verebilecek


Bu arada Sea of Thieves'i Xbox One dışında PC başından da oynama şansına sahipsiniz. 

Twitter'da bir kullanıcı nasıl sessize alınır? | Teknoloji 101Teknoloji 101'in bu bölümünde Twitter'da bir kullanıcı nasıl sessize alınır bunu anlatıyor olacağız.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle