GeriTeknoloji SAP Kuzey EMEA Bölgesi'nde Zeynep Keskin'e üst düzey görev
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

SAP Kuzey EMEA Bölgesi'nde Zeynep Keskin'e üst düzey görev

SAP Kuzey EMEA Bölgesi'nde Zeynep Keskin'e üst düzey görev

SAP Türkiye’nin 2012 - 2017 yılları arasında Genel Müdürlüğü görevini yürüten Zeynep Keskin, SAP Kuzey EMEA bölgesine Operasyonlardan Sorumlu Başkan (Chief Operating Officer) olarak atanarak görevine başladı.

Geçtiğimiz yıl global bir atama ile İngiltere’ye giden ve SAP Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi Satış, Pazarlama ve E-ticaret çözümlerini kapsayan Customer Engagement and Commerce (CEC) İş Kolu’nun Yöneticiliğini üstlenen Keskin, yeni bir atama ile 2017 yılı sonunda SAP Kuzey EMEA bölgesinin Operasyonlardan Sorumlu Başkanı (Chief Operating Officer) olarak görevi devraldı.

Zeynep Keskin, bu rolünde İngiltere/İrlanda, Fransa, Hollanda, Nordik ülkeleri, Belçika ve Lüksemburg pazarları ile çalışacak. Keskin, bu pazarlarda bulut ve yerleşik/kurum içi (on premise) uygulamaları ile büyük bir pazar payına ve müşteri portföyüne sahip olan SAP’nin tüm satış operasyonlarından sorumlu olacak. 

Zeynep Keskin, Üsküdar Amerikan Kız Lisesi’nin ardından, üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamladı. 1989 yılında New Orleans Loyola Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra hızlıca iş hayatına atılan Zeynep Keskin, kariyerine 1990 yılında Siemens’te Satış Temsilcisi olarak başladı. NCR Corporation, Digital-Compaq-HP, Cisco gibi bilgi teknolojileri sektöründeki şirketlerde satış ve üst düzey yöneticilik pozisyonlarında görev aldı. Zeynep Keskin, ardından, 7 Nisan 2017 itibariyle SAP EMEA Bölgesi Satış, Pazarlama ve E-ticaret çözümlerini kapsayan Customer Engagement and Commerce (CEC) iş kolunun yöneticisi olarak atanmıştı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle