GeriTeknoloji Samsung'tan çift kameralı Galaxy S8!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Samsung'tan çift kameralı Galaxy S8!

Samsung'tan çift kameralı Galaxy S8!

Galaxy S8'in çift arka kameralı bir prototipi, internette bir kez daha, üstelik çok net bir biçimde kendini gösterdi!

Galaxy S8 çıkmadan önceki dedikodular, sıkça telefonun çift kamerayla geleceğini söylüyordu. Ancak 29 Mart'taki tanıtımda Samsung, tek arka kameralı bir amiral gemisi tanıttı ve iddiaların yanlış olduğunu gösterdi.

Bununla birlikte Samsung'un çift kameralı Galaxy S8 prototiplerini test ettiğini duymuştuk, hatta böyle bir prototipi görme şansı bulmuştuk. Şimdi ise Çin'in sosyal ağı Weibo'da çift kameralı Galaxy S8'i gösteren yeni fotoğraflar paylaşıldı. Gerçek Galaxy S8'in aksine, fotoğraflardaki telefonun arka yüzünde parmak izi tarayıcısı bulunmuyor.

Samsungtan çift kameralı Galaxy S8

Fotoğraflar, çift kamera söylentilerinin asılsız olmadığını bize bir kez daha gösteriyor. Samsung'un birden fazla Galaxy S8 prototipi test ettiği biliniyordu ve görünen o ki bunlardan en az biri, çift kameraya sahipti. Samsung, belki teknoloji henüz hazır olmadığı için, belki farklı bir nedenle işlevi final sürüme taşımamayı tercih etti.

İdrarla cep telefonu şarj eden cihazİngiltere'nin Bristol kentinde bilim insanları idrardan elektrik enerjisi üreten bir sistem geliştirdi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle