GeriTeknoloji Galaxy S8 modelleri için Android Oreo ne zaman gelecek?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Galaxy S8 modelleri için Android Oreo ne zaman gelecek?

Galaxy S8 modelleri için Android Oreo ne zaman gelecek?

Son dönemlerde Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus modellerine Android Oreo sürümünün güncellenmesi için Samsung'un çalışmalar yaptığı biliniyordu. Şirket ise önceden sorunları tespit ettikten sonra Android Oreo sürümünün Galaxy S8 modellerine geleceğini duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde ise Samsung topluluk yöneticisi, Samsung Galaxy S8 modellerine Android Oreo sürümünün Ocak ayına kadar hazır olacağını açıkladı.

Samsung'un, Galaxy S8 modelleri için Android Oreo sürümü gelmesi üzerine çalışmalar yaptığı biliniyordu. Sorunları tespit ettikten sonra Android Oreo sürümünün Galaxy S8 modellerine geleceğini açıklayan Samsung, test süresi boyunca Galaxy S8 modellerine 3 beta sürüm yayınladı. Final sürümünün yani Android Oreo sürümünün ne zaman geleceği konusuna en net cevabı ise Samsung topluluk yöneticisi verdi. Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus modelleri için Android Oreo sürümünün Ocak ayına kadar hazır olacağı, bazı sorunlar çıkarsa sürümün yayınlanma tarihinin Şubat ayının başına erteleneceği bildirildi. 

Galaxy S8 modelleri için Android Oreo ne zaman gelecek

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus modellerine gelecek olan Android Oreo sürümüyle cihazlar, Samsung Experience versiyon 9 arayüzüne geçmiş olacak. Fakat arayüzde çok farklı bir değişiklik olmayacak. Samsung Experience v9 ile kullanıcı deneyimi ve arayüz kararlılığında bir miktar iyileştirme gelecek. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle