GeriTeknoloji Samsung Galaxy Note 9 Türkiye fiyatında büyük düşüş
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Samsung Galaxy Note 9 Türkiye fiyatında büyük düşüş

Samsung Galaxy Note 9 Türkiye fiyatında büyük düşüş

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung'un geçen yıl dünyaya duyurduğu telefonu Samsung Galaxy Note 9, Türkiye genelinde daha düşük fiyatlarla satılmaya başladı. İşte Samsung Galaxy Note 9'un indirimli fiyatı...

Mobil Dünya Kongresi'yle birlikte pek çok telefon üreticisi yeni oyuncaklarını sahneye çıkardı ve yeni ürünler bir bir satışa sunulmaya başladı. Bu ay sonunda Huawei P30 serisi telefonların da tanıtılmasıyla birlikte oldukça hareketlenmesi beklenen telefon pazarında daha geride kalan modeller ise düşük fiyatlarla alıcısına ulaşacak.

e-ticaret sitelerine göz atıldığında bir hafta önceye göre Samsung Galaxy Note 9 telefonların fiyatlarında 1000 TL gibi bir indirim göze çarpıyor. Buna göre 512 GB Samsung Galaxy Note 9 7499 TL'ye satılırken, indirimin yapılmasıyla 6499 TL seviyelerinde satın alınabiliyor. 

Samsung Galaxy Note 9 dışında pek çok telefonun fiyatında da büyük düşüşler söz konusu.

Kelepçe gibi görünüyor: Hem saat hem telefon!Uzaktan bakıldığında kelepçe gibi görünen Nubia'nın yeni oyuncağı kafaları karıştırdı: Bu bir saat mi yoksa başlı başına telefon mu? Hürriyet Teknoloji Editörü Selim Öztürk Barselona'dan bildiriyor.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle