GeriTeknoloji Samsung Galaxy Note 10 geliyor: İşte belli olan ilk özelliği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Samsung Galaxy Note 10 geliyor: İşte belli olan ilk özelliği

Samsung Galaxy Note 10 geliyor: İşte belli olan ilk özelliği

Samsung'un yaz aylarında duyurması beklenen yeni kalemli telefonu Galaxy Note 10, pek çok yeni teknolojiyi beraberinde getirecek. Galaxy Note 10, ayrıca 5G'li bir modelle de raflardaki yerini alacak.

Samsung'un yeni Galaxy S10 serisinin arasına yaz aylarında Galaxy S10 5G'nin katılacağı biliniyor. Şimdi ise sıra Galaxy Note 10'da!

6.66 inç'lik büyük bir ekranla satışa sunulması beklenen Galaxy Note 10'un arka yüzünde 4 kamera bulunacağı söyleniyor; ancak bu konuda henüz kesin bir bilgi yok. Şirkete yakın kaynakların iddiasına göre Galaxy Note 10'un iki farklı sürümü olacak ve bu sürümlerden biri 5G desteğine sahip olacak. Ancak 5G'li Galaxy Note 10'un az sayıda ülkede satışa sunulması bekleniyor; zira 5G henüz çok yaygın kullanılan bir teknoloji değil.

Galaxy Note 9 geçen sene Ağustos'ta piyasaya sürülmüştü. Note 10'un da bu sene yakın tarihlerde ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.

Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10 5G yan yanaSamsung'un özellikleriyle birbirine hayli benzeyen iki telefonu Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10 5G, aslında aralarında bir dizi farkla geliyor. Galaxy S10 serisi telefonlar nasıl birbirlerini kablosuz şarj ediyor? Galaxy S10'lara özel olarak üretilen LED kılıflar nasıl çalışıyor? Hürriyet Teknoloji Editörü Selim Öztürk Barselona'dan bildiriyor.
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle