GeriTeknoloji Ruslardan çift ekranlı bir telefon daha: YotaPhone 3
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ruslardan çift ekranlı bir telefon daha: YotaPhone 3

Ruslardan çift ekranlı bir telefon daha: YotaPhone 3

Bir tarafında LCD ekran diğer tarafında ise e-mürekkep ekranı bulunan YotaPhone geri dönüyor. YotaPhone ailesinin devamı olan YotaPhone 3 resmi olarak duyuruldu.

Projeyi geliştiren şirket, geçtiğimiz yıllarda mali sıkıntılar nedeniyle Çinli Hex Global firmasına yüzde 65 hissesini satmak zorunda kalmıştı. Bu yüzden de proje bir süre askıya alınmıştı. Ancak YotaPhone, uzun bir aradan sonra yeniden karşımıza çıkyor. Serinin yeni modeli YotaPhone 3 Çin'deki bir ticaret fuarında resmiyet kazandı.

YotaPhone 3 her ikisi de dokunmatik olmak üzere yine bir tarafında AMOLED diğer tarafında ise e-mürekkep bir ekrana sahip olacak. YotaPhone 3'ün teknik özellikleri şu anda bilinmiyor. Ancak teleefonun Snapdragon 820 işlemcisiyle geleceği tahmin ediliyor.

YotePhone 3'ün 64 GB kapasiteli versiyonu 350 dolar, 128 GB kapasiteli versiyonu ise 450 dolar civarında bir fiyata sahip Eylül ayında Çin’de satışına başlanacak cihaz Türkiue'de ne zaman satışa çıkacak belli değil. Ancak YotaPhone 2'nin ülkemizde satışa çıktığını belirtelim.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle