GeriTeknoloji Resident Evil'ın bu kez dizisi geliyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Resident Evil'ın bu kez dizisi geliyor!

Resident Evil'ın bu kez dizisi geliyor!

Resident Evil serisi oyunlarda olduğu kadar sinema dünyasında da büyük başarılara imza attı. Ama seri altıncı ve son filmi The Final Chapter izleyiciler tarafından pek beğenilmemişti. Resident Evil efsanesinin böyle bitmesini istememişler ki serinin, dizi versiyonu yapılıyor.

Son zamanlarda Resident Evil'ın dizisinin geleceği hakkında söylentiler bulunuyordu. Hatta Alman prodüksiyon firması Constantin Film'in çalışmalara başladığı söyleniyordu. Constantin Film'in CEO'su Martin Moszkowicz konu ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamasında "Bizim için önemli olan Resident Evil'ı yaratıcılık açısından doğru şekilde ele almak.

Böylece izleyiciler devamlı aynı şeyi izliyormuş gibi hissetmemeli. Televizyonu düşünmemiz de bu yüzden. Taze ve farklı bir bakış açısı sunabilmek için." dedi. Bu açıklama ile Resident Evil'ın dizisinin geleceği kesin oldu. Ancak dizinin ne zaman geleceği hakkında bilgi vermedi.

Dizin büyük ihtimal ile oyunları konu alacağı tahmin ediliyor. Resident Evil serisi son film ile kullanıcıları pek memnun edememişti. Çünkü filmde korku yerine daha çok aksiyon sahnelerine önem verilmişti. Televizyon dizisi ile bir zamanların efsane korku serisi eski başarılı günlerine dönmeye çalışacak. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle